Kto ešte potrebuje pristúpiť k Sviatosti zmierenia pred Vianočnými sviatkami, môže tak urobiť ešte v utorok a stredu pol hodinu pred sv. omšou. Po spovedi podáme sv. prijímanie tým, ktorí nemôžu ostať na sv. omši (nie sú OP). Samozrejme s dodržaním všetkých potrebných pravidiel. Vo štvrtok už iba po telefonickom dohovore iba tí, ktorí sa vrátili zo zahraničia a nestihli sa vyspovedať pretým, alebo tam.
Milé deti, Zvedavček Vám poslal nové úlohy [vision_button url="http://farnostjarovnice.sk/detske-okienko/" class="button" size="small" color="orange" target="_self" lightbox_content="" lightbox_description=""] tu [/vision_button] Hor sa do... čítaj ďalej